درباره ما

شرکت آسپیان تجارت آبتین بین الملل (سهامی خاص) به شماره ثبت ۷۱۵۳ با هدف تحولی جدید در امر بازرگانی شروع به فعالیت نموده است.

شرکت آسپیان تجارت آبتین بین الملل  در حوزه های بازرگانی، حمل و نقل، ترخیص کالا، تخلیه بارگیری کالا، خدمات لجستیک، تامین: ماشین آلات، مواد غذایی و غلات خارجی و همچنین گیاهان دارویی داخلی، پیاده سازی سیستم های تصفیه آب و فاضلاب و انجام خدمات بیمه ای در حال فعالیت می باشد.

 در بخش بازرگانی، این شرکت با دارا بودن کادر مجرب و کارآزموده در زمینه‌های خرید، فروش، صادرات، ‌واردات،عرضه خدمات نوین گمرکی با بهره مندی از کارشناسان خبره و کارامد گمرکی، مشاوره در امور ترخیص کالا و شناسایی کالاهای مورد نیاز مقاصد صادراتی، ‌امور مالی و مشاوره حقوقی، به شرکت‌ها، صنایع مختلف، ‌تجار و بازرگانان، جهت ارائه کالا و خدمات خود در داخل و خارج کشور مشغول به ارائه خدمت می باشد.

این شرکت با بهره مندی از مدیریت متمرکز، نیرو های متخصص و کارازموده و با تجربه و با دارا بودن سوابق اجرایی مدیریتی و ارتباطات قوی توانمندی اطلاعاتی و مشرف به اخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و مراودات تجاری آشنا به صنعت پیشرفته بانکی، بیمه و حمل و نقل به شما این امکان را خواهد داد قبل از هر گونه فعل و انفعالات تجاری از ذخایر دانش و تجربه ما برخوردار شده ریسک سرمایه گذاری را به صفر برسانید.

استراتژیست های ما قادر خواهند بود در کوتاهترین زمان ممکن بهترین روش ها را برای بیشترین بهره مندی از سرمایه های اندک شما ارائه دهند.

تئوریسین های بازرگانی خارجی که با این شرکت همکاری می نمایند قادرند تا آسیب ها و موانع صادراتی متناسب با گرایشات و علاقه مندی های سایر ملل را شناسایی نموده و این مسئله از هرز رفت و معطلی سرمایه های شما جلوگیری می نماید. افتخار ما در ارتباط مستقیم و برقراری مراودات تجاری چند ساله با شرکت های بزرگ خارجی به شما این امکان را خواهد داد که در سطح تراز اول تجارت بین الملل قرار گیرید.

شاخص ترین خصیصه شرکت های تجاری بین المللی این است که با توجه به اقلیم های متفاوت دنیا نیازمندی های هر کشور به عینه شناسایی و مشخص نموده و مقدمات صادرات به آن برای فعالین و علاقه مندان تجارت بین الملل فراهم نمایند، این شرکت افتخار دارد با شناخت جامع و گسترده خود از اقصی نقاط دنیا و شناسایی بازار بزرگ مصرف به شما خدمتی شایسته بنماید. افتخار همراهی شما در این مسیر مایه دلگرمی ما خواهد بود.

در بخش حمل و نقل، شرکت آسپیان تجارت آبتین  بین الملل که تنها ایستگاه موجود پایانه تخلیه و بارگیری را در کنار ریل راه آهن بین المللی اینچه برون – گرگان را در اختیار داشته، اماده عقد قرارداد و همکاری با بازرگانان در راستای توسعه و تسهیل تجارت با کشورهای آسیای میانه با شرایط و امکانات ویژه  میباشد .

دپارتمان صنعتی این شرکت با بهره گیری از ارتباطات قوی بین المللی و بهره مندی از شرکای خارجی معتبر آماده تامین انواع سیستم های تصفیه آب و فاضلاب صنعتی و خانگی، ماشین آلات صنعتی از قبیل ماشین آلات پرس و برش ورقه های فولادی، آماده سازی و پرداخت چرم و خطوط تولید کارخانجات صنعتی می باشد.

بخش مواد غذایی و غلات این شرکت آماده تهیه و تامین انواع غلات و محصولات خوراکی از کشورهای آسیای میانه و جنوب شرق آسیا به بهترین قیمت و بالاترین کیفیت توسط نمایندگی های این شرکت در این مناطق می باشد.

در خاتمه  آسپیان تجارت آبتین بین الملل مفتخر است که با ایجاد زمینه فعالیت در کلیه موارد فوق می تواند پیوند مناسب وخوبی را فی مابین کشور های خارجی بویژه همسایگان شمالی و بازرگانان داخلی فراهم نماید و گسترش دهد و در نهایت موجبات توسعه، رونق و سود آوری در اقتصاد منطقه را فراهم آورد.